Trochę informacji o Nas

Nasza firma powstała aby zaproponować Państwu sprawdzone instalacje dla domu. Doświadczenie w branży instalacyjno - grzewczej zdobywamy od 1992 roku. Dzięki długoletniej pracy w usługach i handlu nabraliśmy doświadczenia w zakresie doradztwa technicznego, doboru i kompletacji nowoczesnych rozwiązań grzewczych, wodnych i gazowych. Dbając o Państwa komfort oraz rachunki za energię, pozwalamy sobie umieścić w naszej ofercie handlowej ekologiczne niskotemperaturowe odnawialne źródła ciepła tj. pompy ciepła, kolektory słoneczne, kotły kondensacyjne turbo i atmosferyczne, ogrzewanie ścienne, podłogowe, a także instalacje centralnego odkurzania, kompletne urządzenia hydroforowe na potrzeby domowe i nawodnienia ogrodów oraz urządzenia uzdatniające wodę.

Współpracujemy z projektantami i instalatorami co daje możliwość zaprojektowania, skompletowania i wykonania każdej instalacji wedługg indywidualnych potrzeb klienta.

Chcąc się przekonać o naszych zaletach zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu mieszczącego się w Józefowie koło Otwocka przy ul. Wiązowskiej 86 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-17.00 oraz w soboty w godzinach 7.30-13.00.