Menu - Oferta

Instalacje sanitarne

Proponujemy Państwu bardzo szeroki zakres usług instalacji sanitarnych począwszy od: kanalizacji zewnętrznej po kanalizacje wewnętrzną. Montaż instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej,cyrkulacji, podłączenia wody z studni, hydroforów, pomp głębinowych oraz uzdatniania wody, nawodnienia ogrodów.

Instalacje ciepłej i zimnej wody, cyrkulacji wykonujemy głównie w plastiku w technologii rur wielowarstwowych Pex/al/Pex systemów zaprasowywanych specjalnymi praskami. Połączenia te są nie rozłanczalne!.

Na życzenie klienta możemy instalacje wodną wykonać w miedzi i systemach rur PP. Preferujemy rury wielowarstwowe głównie dlatego, iż możemy na te systemy udzielać 10 letniej gwarancji.

Instalację możemy wykonać dwururowo lub systemami rożdzielaczowymi. W instalacji zimnej wody zawsze robimy tzw. rozbiór wody w kotłowni tak by można w przyszłości np.: w razie awarii, lub montażu armatury sanitarnej można było odciąć instalacje bez całkowitego zamykania wody w całym budynku W instalacjach wodno - kanalizacyjnych wykorzystujemy rury , kształtki i złączki.

Nasza firma zapewnia profesjonalny montaż kanalizacji wewnętrznej dobrze połączonej, aby nie było w niej wycieków i niebezpiecznych zapachów.

Źle wykonana kanalizacja może poważnie uprzykrzyć życie Rury łączymy zawsze w sposób zgody z zasadami i przepisami. Zawsze odpowietrzmy kanalizację.

Wykonana przez naszą firmę kanalizacja jest chowana w ściany co powoduje lepsze jej wygłuszenie. Staramy się tak prowadzić rury aby nigdy nie były widoczne i nie szpeciły budynku inwestora.

Centralne ogrzewanie

Wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania w wszystkich technologiach takich jak:

  • miedź
  • plastik ( zaprasowywany, skręcany, zgrzewany)
  • stal

Posiadamy niezbędna narzędzia do wykonania instalacji w w/w technologiach. Centralne ogrzewanie jakie możemy Państwu zaoferować to instalacje grzejnikowe, w systemie rożdzielaczowym i dwururowych.

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe to najefekywniejszy sposób ogrzewania pomieszczeń. Ogrzewanie podłogowe to najniższe rachunki za ogrzewanie, idealny rozkład temperatur, brak kurzu, mozliwość dowolnej aranżacji pomieszczń i wiele innych zalet.

Ogrzewanie podłogowe, jest najbardziej ekonomicznym sposobem ogrzewania pomieszczeń. Tylko wodne ogrzewanie podłogowe ze względu na równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniu jest idealne dla alergików, ponieważ nie występuje cyrkulacja powietrza taka jak przy grzejnikach. Rozkład temperatur jest zbliżony do idealnego dla filziologi człowieka.

W instalacjach wodnego ogrzewania podłogowego wykorzystujemy rury, rożdzielacze wszystkich dostępnych producentów na rynku.

Ogrzewanie ścienne

... gdy nie mam miejsca na grzejniki, a ogrzewanie podłogowe nie wchodzi w grę ze względu na parkiet lub inne prowody -idealnym wtedy rozwiązaniem jest wykonanie instalacji ogrzewania ściennego.

Ogrzewanie ścienne ma podobne zalety jak wodne ogrzewanie podłogowe + dodatkowe różnice - w ogrzewaniu ściennym istanieje możliwość zastosowania wyższej temperatury na powierzchni ściany niez na podłodze.

Kotły kondensacyjne

Jeżeli maja Państwo problem z doborem kotła do własnego domu to służymy pomocą. Jesteśmy pewni, że znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb! Gazowe Kotły kondensacyjne to obecnie najlepsze urządzenia grzewcze analizując cenę zakupu urządzenia, póżniejsze koszty za ogrzewanie i obsługę.

Kolektory słoneczne

Nasza firma posiada olbrzymie doświadczenie w instalacjach solarnych. MOntujemy kolektory prózniowe i kolektory płaskie.

Jeżeli maja Państwo problem z doborem kolektórów słonecznych do własnego domu/budynku to służymy pomocą. Jesteśmy pewni, że znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb!

Pompy ciepła

Wiele osób szuka najlepszego, a przede wszystkim najnajtańszego sposobu ogrzewania domu. Pompy ciepła to napewno urządzenia praktycznie bezobsługowe, bezawaryjne i jedne z najtańszych urządzeń wytwarzających ciepło.

Dolne źródło w pompach ciepła to tzw miejsca darmowej energi odnawialnej, którą mamy mozliwość do wykorzystania dzięki takim urządzeniom jak pompy ciepła i przetworzyć tą energie do ogrzewania domu. Nasza firma przy instalacjach pomp ciepła wykorzystuje dwa rodzaje dolnych źródeł: - z ziemi - poprzez kolektory poziome i odwierty pionowe, - powietrza do powietrzynych pomp ciepła.

Drugim dolnym źródłem jakie proponujemy naszym klientom jest powietrze. Naprawdę polecamy rozwiązania z powietrznymi pompami ciepła, są to bardzo skuteczne rozwiązania do ogrzewania domów. Nie ponosimy kosztów z budową kolektorów poziomych lub odwiertów, a sprawność tych urządzeń jest bardzo wysoka.Powietrzne pompy ciepła potrafią pracować przy temperaturach -25 stopni, a biorąc pod uwagę, że nasze zimy stają się coraz cieplejsze, a mroźne dni sa bardzo rzadko takie rozwiązania to bardzo dobra alternatywa.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła Nasza firma montuje rekuperatory i systemy wentylacyjne niemieckiej firmy Wolf Centrale rekuperacyjne CWL firmy Wolf z odzyskiem ciepła to urządzenia doskonale nadające się do wentylacji domów jedno i wielorodzinnych, jak również pmieszczeń biurowych. Urządzenia te zapewniają komfortową wentylację obiektów - zasysane zużyte powietrze z pomieszczeń przechodzi przez krzyżowy wymiennik płytowy, gdzie ciepło jest odbierane, a przefiltrowane powietrze usuwane jest na zewnątrz. Świeże powietrze z zewnątrz jest oczyszczane (filtrowane), podgrzewane w krzyżowym wymienniku płytowym i następnie kierowane do odpowiednich pomieszczeń w obiekcie. Centrale rekuperacyjne CWL dostępne są w 3 wielkościach: z wydatkiem powietrza do 180 m3/h, 300m3/h i 400 m3/h.

Centralne odkurzacze

Nasz system centralnego odkurzania to produkt zapewniający perfekcyjną czystość. Jest bezpieczną dla użytkownika solidną i godną zaufania metodą utrzymania czystości w dużych i małych obiektach.

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów oraz możliwości jednoczesnego korzystania z systemu przez kilku użytkowników czas potrzebny na sprzątanie jest ograniczony do minimum.

Doskonale spełnia swoją rolę w małych mieszkaniach i w wielkich fabrykach.