Menu - Oferta

Pompy NIBE BIAWAR

Stając przed wyborem projektu wymarzonego domu, rzadko zastanawiają się Państwo nad sposobem jego ogrzewania. A gdyby z góry zdecydować się na pompę ciepła? Działki nie trzeba uzbrajać w gaz lub nie będzie trzeba przeznaczać osobnego pomieszczenia na kotłownię olejową, bądź ustawiać w ogrodzie zbiornika na propan-butan. Dom nie musi mieć komina. Pomieszczenie, gdzie stoi pompa ciepła może służyć również do innych celów np. jako pralnia lub suszarnia. Brak procesu spalania, a zatem bezpiecznie i ekologicznie. Do powyższych zalet należy dodać jeszcze jedną i najważniejszą - bardzo tanie ogrzewanie. Choć koszty inwestycyjne w system z pompą ciepła wielu przerażają, późniejsze koszty ogrzewania mile zaskakują.

Dlaczego pompy ciepła NIBE?

Szwedzka firma NIBE zajmuje się ogrzewaniem od 1952 roku, a pompami ciepła od ponad 20-tu lat. Po wielu latach doświadczeń pompy ciepła NIBE stały się najczęściej instalowaną marką w Skandynawii, zdobywając tym samym zaufanie użytkowników większości krajów Europy, w tym od 2002 roku również Polski.

Na popularność pomp ciepła NIBE wpływa niewątpliwie wysoka jakość produktu oraz bogata oferta produkowanych urządzeń, umożliwiająca optymalne ich dopasowanie do wielkości i przeznaczenia budynku.

Spośród pomp ciepła NIBE możecie Państwo wybrać odpowiednie rozwiązanie:

  • gruntowe pompy ciepła - podstawowe źródło ciepła i c.w.u. do domów jednorodzinnych nowych i modernizowanych, budynków wielorodzinnych, usługowych, przemysłowych i innych,
  • pompy ciepła na powietrze zewnętrzne - np. do modernizowanych kotłowni na olej lub propan-butan oraz wszędzie tam, gdzie z jakichś przyczyn niemożliwe jest zastosowanie gruntowych pomp ciepła,
  • pompy ciepła na powietrze wentylacyjne wywiewne - przede wszystkim do domów niskoenergetycznych i pasywnych, ale również jako urządzenie do wentylacji, produkcji ciepła i c.w.u. w poszczególnych mieszkaniach w budynkach wielorodzinnych.