Menu - Oferta

Energię czerpiemy z natury

STIEBEL ELTRON posiada w ofercie szeroki wachlarz urządzeń dostosowany do indywidualnych potrzeb Inwestora. Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz nowatorskiego wzornictwa w połączeniu z wysoką jakością wykonania produktów to wizytówka naszych pomp ciepła oraz urządzeń wentylacyjnych.

Pompy ciepła

Pompy ciepła wykorzystują naturalne źródła energii. Powietrze, ziemia, woda to źródła transportowane przez pompę do systemu grzewczego budynku. Niezależnie od produktu, który zostanie wybrany i zastosowany mają Państwo pewność, że urządzenie jest przyjazne środowisku, ekologiczne, bardzo nowoczesne i oszczędne. Zapraszamy na tematyczną stronę poświęconą energii odnawialnej:

  • Pompy ciepła powietrze/woda - idealne do domów modernizowanych oraz nowego budownictwa. Ciepło potrzebne do ogrzewania domu i wody czerpane jest z powietrza. Montaż wewnętrzny lub na zewnątrz budynku.
  • Pompy ciepła solanka/woda - wykorzystują ciepło pobrane z gruntu do ogrzania domu i ciepłej wody użytkowej. Montaż przy zastosowaniu sond lub kolektorów płaskich.
  • Pompy ciepła woda/woda - nośnikiem energii są wody gruntowe. Prawidłowy system to układ dwóch studni ? czerpalnej i zrzutowej.
  • Zbiorniki i zasobniki - efektywne magazynowanie ciepła. W ofercie urządzenia wiszące i stojące. Zakres pojemności od 100 do 1500 litrów.